




Силова фітнес станція York Fitness Perform Multi Gym багатофункціональна Силові тренажери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Силова станція
Основні характеристики:
- Міцна сталева рама гарантує надійність конструкції, витримує інтенсивні навантаження.
- М'яка оббивка для додаткового комфорту.
- Стеки вагою 100 кг, вкладені у захисний кожух.
- Жим сидячи.
- Парта Скотта з регулюванням висоти в 2 положеннях.
- Лат пулдаун / високий шків.
- Ряд сидячи/низький шків.
- Тримач для ніг з механізмом фіксації.
- Покриття стійке до механічних пошкоджень, корозії, сколів та тріщин.
- Максимальна вага користувача 125 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 155 кг |
| Вага грузоблока | 100 кг |
| Види вправ | Згинання рук, Нижня тяга, Розгинання рук, Згинання ніг, Верхня тяга, Скручування на прес, Грудний жим, Розгинання ніг |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Приставка Скотта |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Спина, Плечі, Руки, Груди, Прес |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 196 см |
| Довжина | 141 см |
| Ширина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Силова фітнес-станція York Fitness Perform Multi Gym багатофункціональна Силові тренажери |
- Ціна: 59 800 ₴






