-13%










Гребний тренажер Hop-Sport HS-095R Spike електромагнітний + мат Гребні тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага: 40 кг
- Розміри: 106х62х218см (ВхШхД)
- Розмір в складеному вигляді: 143х62х118см (ВхШхД)
- Вага системи маховика: 16 кг
- Діапазон опору: 1-16 рівнів
- Розміри педалі: 34х14,5см
- Розміри сидіння: 26см х 31см
- Регулювання кута нахилу дисплея
- Діаметр ручки: 4см
- Довжина ручки: 40см
- Довжина руху сидіння: 82см
- Висота сідла: хв. 22 / макс. 33см
- Підключення до мережі: 230 В
- Розмір коробки: 97х27х126см (ВхШхД)
Показання комп'ютера:
- Час (хв. / сек.)
- Відстань
- Калорії
- Пульс
- Watt
- SPM
- Ручна програма, орієнтована на час, калорії, відстань, частоту серцевих скорочень, рівень навантаження (1-16)
- Програма HRC, програма з імпульсним керуванням, 3 рівня
- 12 програм навчання P1-P12
- Програма RACE, гонка проти комп'ютера - SPM (10-95 з кроком 5), дистанція від 100 до 9900 м
- Програма USER, опір 1-16
- програма RECOVERY
Додаткова інформація:
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Електронне регулювання опору
- Регулювання кута нахилу комп'ютера
- Підставка під пляшку
- Тримач мобільного пристрою
- Антиковзкі педалі з фіксуючими ременями
- Транспортні ролики
- Можна скласти у вертикальне положення
- М'яке сидіння з піни



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 40 кг |
| Вага маховика | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромагнітний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 218 см |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний тренажер Hop-Sport HS-095R Spike електромагнітний + мат Гребні тренажери |
- Ціна: 40 800 ₴





