-13%










Гребний тренажер Gymtek XR2000 електромагнітний з аеродинамічним навантаженням Гребні тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- тип: електромагнітний з аеродинамічним навантаженням
- клас: HC
- вага тренажера: 34,2 кг
- програма тренувань: 21
- розмір: 222 x 91 x 49см
- висота сидіння: 37см
- розміри сидіння: 35,5 х 25,5см
- довжина руху сидіння: 104см
- розміри підніжжя: 35 х 17см
- довжина рукоятки: 46см
- діаметр рукоятки: 3,5см
- максимальна вага користувача: 150 кг
- вага системи махового колеса: 13 кг
- довжина переднього стабілізатора: 49,5см
- довжина заднього стабілізатора: 41,5см
- алюмінієва напрямна
- електронне регулювання навантаження: 16 рівнів
- тримач для планшета
- антиковзаючі ніжки з ремінцями безпеки
- антиковзкі рукоятки
- бездротове вимірювання пульсу, сумісне з Polar
- транспортувальні колеса на передньому стабілізаторі
- вага з пакуванням: 38,8 кг
- гарантія 24 місяці
- відповідність стандартам EN 957-7, ISO20957
- показники комп'ютера: швидкість, відстань, час, пульс, калорії, сканування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Вага | 34.2 кг |
| Вага маховика | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Аеромагнітний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 222 см |
| Ширина | 91 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний тренажер Gymtek XR2000 електромагнітний з аеродинамічним навантаженням Гребні тренажери |
- Ціна: 35 500 ₴





