




Гребний тренажер Gymtek XR1500 аеромагнітний Гребні тренажери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Вага: 33,1 кг
- Розміри: 80 х 49,5 х 207см (ВхШхД)
- Повітряна система опору
- Тримач для планшета
- 8 рівнів навантаження
- Антиковзкі рукоятки
- Розміри: 207 х 80 х 49,5см
- Розміри педалей: 17 х 35см (ШхД)
- Розміри сидіння: 25,5 х 31см (ШхД)
- Діаметр ручки: 3,5см
- Довжина рукоятки: 46см
- Довжина руху сидіння: 103см
- Довжина переднього стабілізатора: 49,5см
- Довжина заднього стабілізатора: 31см
- Висота сидіння: 36см
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Вага системи махового колеса: 12 кг
- Рельєфні педалі з фіксуючими ременями
- Транспортні ролики
- Вирівнюючі ніжки на передньому стабілізаторі
- Гарантія: 24 місяця
- Планшет зображений на фотографії в комплектацію не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Вага | 33.1 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Аеромагнітний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 207 см |
| Ширина | 49.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Гребний тренажер Gymtek XR1500 аеромагнітний Гребні тренажери |
- Ціна: 35 535 ₴


