-13%










Велотренажер електромагнітний York Fitness C415 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Рівні навантаження: 32
- 3-компонентна кривошипна система
- Система махового колеса: 10 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Велике регульоване м'яке сидіння для комфорту
- Регульовані стабілізатори для нерівних поверхонь
- Регульований кут нахилу керма
- Транспортувальні ролики
- 16 програм (12 програм, HRC, Watts, Manual, User)
- 131 x 59 мм РК-дисплей з синім підсвічуванням
- Кермо з вбудованими давачами пульсу
- Розміри: 96 x 48 x 140см (Д x Ш x В)
- Вага брутто 32 кг
- Вага нетто 28,5 кг
- Розміри транспортування: 92 x 58,5 x 25,5см
- Гарантія: 24 місяця

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 32 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання кута нахилу керма, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 96 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний York Fitness C415 Велотренажери |
- Ціна: 23 400 ₴





