-13%










Велотренажер електромагнітний Gymtek XB3000 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- система навантаження: електромагнітна
- електронне регулювання рівня навантаження : 16 рівнів
- вага системи махового колеса: 10 кг
- горизонтальне і вертикальне регулювання сидіння
- педалі з фіксуючими ременями
- вимірювання пульсу: сенсорні датчики, розміщені на рукоятках
- транспортувальні ролики
- стабілізатори тренажера
- місце для смартфона/планшета
- сумісність з застосунком Kinomap
- з'єднання Bluetooth
- розміри у розкладеному стані(довжина/ширина/висота): 98 x 48,5 x 141см
- відстань між сидінням і педалями (мін./макс.) 70/93см
- відстань сидіння від землі (мін./макс.): 82/103см
- відстань між сидінням і рульовою колонкою (мін./макс.): 60/80см
- ширина педалі: 12см
- регулювання висоти сидіння кожні 3см
- вага: 30 кг
- максимальне навантаження: 150 кг
- підключення до мережі: 230 В
- клас: А++
- 12 тренувальних програм
- дисплей із блакитним підсвічуванням
- гарантія: для домашнього використання - 24 місяці
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141 см |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 48.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний Gymtek XB3000 Велотренажер |
- Ціна: 21 900 ₴


