-13%










Велотренажер електромагнітний Gymtek XB2000 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- система опору: електромагнітна
- електронне регулювання рівня навантаження
- система махового колеса: 9 кг
- горизонтальне регулювання сидіння
- антиковзкі педалі
- вимірювання пульсу: сенсорні давачі, розміщені на рукоятках
- транспортувальні ролики
- ніжки для вирівнювання
- функції комп'ютера: час, швидкість, відстань, калорії, пульс
- регулювання навантаження: 16 рівнів
- 21 навчальна програма: 10 попередньо запрограмованих, Body Fat, Watt, 4 HRC, 4 програми користувача, показники BMI та BMR
- розміри в розкладеному стані: 80 x 48 x 137см
- відстань сидіння від педалей: мінімум: 70см, максимум: 93см
- відстань сидіння від землі: мінімум: 82см, максимум: 103см
- відстань сидіння від рульової колонки: мінімум: 50см, максимум: 70см
- ширина педалі: 12см
- регулювання висоти сидіння кожні 3см
- вага: 29 кг
- максимальна вага користувача: 150 кг
- підключення до мережі: 230 В
- клас: А++
- гарантія: 24 місяці
Переваги велотренажера XB2000
- можливість горизонтального регулювання сидіння
- широкі антиковзні педалі для більшої безпеки
- постійний моніторинг параметрів
- вбудовані навчальні програми
- ніжки для вирівнювання
Планшет зображений на фотографіях не входить у комплектацію

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Вага | 29 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 137 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Besport XB2000 Велотренажер |
- Ціна: 21 200 ₴




