-13%










Велотренажер магнітний York Fitness C400 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Ручне регулювання навантаження: 8 рівнів
- Система махового колеса: 4 кг
- Максимальна вага користувача 100 кг
- Велике регульоване по горизонталі та вертикалі сидіння
- Регульовані стабілізатори для нерівних поверхонь
- Регульований кут нахилу керма
- Транспортувальні ролики
- Кермо з вбудованими давачі пульсу
- Комп'ютер відображає: сканування, час, відстань, калорії, швидкість, ODO, пульс
- Розміри в зібраному вигляді: 133 x 48 x 70см (Д х Ш х В)
- Вага нетто 19,3 кг
- Вага брутто 21,4 кг
- РК-дисплей: 75 x 43 мм
- Гарантія: 24 місяця

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 19.3 кг |
| Вага маховика | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання кута нахилу керма, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 133 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний York Fitness C400 Велотренажери |
- Ціна: 10 800 ₴



