-13%










Велотренажер магнітний Gymtek XB700 чорно-синій Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- профільовані рукоятки керма
- покази дисплея: час, швидкість, відстань, пульс, спалені калорії
- призначення: для домашнього використання
- максимальна вага користувача: 120 кг
- регулювання сидіння: вертикальне - 6 рівнів
- сидіння: ширина 24см, глибина 27см
- відстань від сидіння до землі: мін. 71, макс. 86см
- вага тренажера: 20 кг
- вага системи махового колеса: 5 кг
- розміри: 78 x 51 x 122см
- регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- давачі вимірювання пульсу
- тип тренажера: магнітний
- антиковзкі педалі з регульованими ремінцями
- тримач для мобільного гаджета
- підходить під зріст: до 170см
- гарантія: 24 місяці
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Ремінці на педалях |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Gymtek XB700 чорно-синій Велотренажери |
- Ціна: 10 900 ₴

