-13%










Бігова доріжка електрична York Fitness T800PLUS Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Двигун постійного струму 2,0 к.с.
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Функції комп'ютера: встановлені програми; режим зворотного відліку (калорії, відстань, час); вимірювання частоти пульсу та жиру в організмі FAT; швидкий старт, швидке регулювання швидкості
- 5-дюймовий РК-дисплей
- Попередньо встановленні програми: 36 програм, 3 користувацькі програми
- Швидкість: 1-16 км/год
- Нахил бігового полотна: 0-12%
- Розміри бігового полотна: 130 x 46см
- Розміри бігової доріжки у розкладеному вигляді: 162 x 75 x 138см (ДхШхВ)
- Розміри складеної бігової доріжки: 170 x 80 x 33,5см (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 160x77x30см
- Вага тренажера: 64 кг
- Вага тренажера з упаковкою: 73 кг
- Сенсорні давачі: так
- Ключ безпеки: так
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 64 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 130 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 12 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 46 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138 см |
| Довжина | 162 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична York Fitness T800PLUS Бігові доріжки |
- Ціна: 52 900 ₴


