




Бігова доріжка електрична York Fitness T600PLUS Бігові доріжки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Двигун постійного струму 1,5 к.с
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Функції комп'ютера: встановлені програми; режим зворотного відліку (калорії, відстань, час); вимірювання частоти пульсу та жиру в організмі FAT;
- Попередньо встановленні програми: 36 програм, 3 користувацькі програми
- Швидкість: 1-13 км/год
- Розміри бігового полотна: 124 x 42см
- Розміри бігової доріжки у розкладеному вигляді: 1620 x 765 x 1250 мм (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 1640 x 765 x 295 мм
- Вага тренажера: 51 кг
- Вага тренажера з упаковкою: 58 кг
- Сенсорні давачі: так
- Ключ безпеки: так
- USB: так
- MP3: так
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 124 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 42 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 162 см |
| Ширина | 76.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична York Fitness T600PLUS Бігові доріжки |
- Ціна: 44 505 ₴







