-13%










Бігова доріжка електрична GYMTEK XT600 Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 2,25 к.с.
- Швидкість мін./макс.: 0,8-16 км/год
- Кут нахилу робочого полотна: 3-х ступенева система
- Макс. вага користувача: 140 кг
- Розмір бігового полотна: 124,5х42см
- Габарити в розкладеному стані: 158/70/135см
- Розміри бігової доріжки в складеному вигляді: 115/70/137см
- Тренувальні програми: 12
- Дисплей: 5" LCD
- Функції комп'ютера : регулювання швидкості, пройдена дистанція, час тренування, витрачені калорії, давачі пульсу
- Сертифікати: CE, RoHS
- Механізм складання: за допомогою гідравлічного циліндра
- Амортизація: еластанова 6-ти точкова система
- Ключ безпеки
- Антиковзка структура бігового полотна
- Вага тренажеру нетто: 48 кг
- Вага тренажеру брутто: 55 кг
- Напруга: 220-240 В (50/60 Гц)
- Гарантія: 24 місяці, для домашнього користування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 48 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 124.5 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 42 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 158 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична GYMTEK XT600 Бігові доріжки |
- Ціна: 48 800 ₴



