-13%










Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-1500LB Vista Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 2,0 к.с.
- Швидкість мін. / макс: 0,8-16 км / год
- Макс. вага користувача: 110 кг
- Розмір бігового полотна: 115х42см
- Габарити в розкладеному стані: 164х73х127см
- Габарити в складеному стані: 99х73х131см
- Габарити коробки: 162х78х30см
- Регулювання бігового полотна: ручне, 3-ступеневе
- Вага: 53 кг
- Ключ безпеки
- Масажер, потужність 90-100 Вт
- USB вхід
- Bluetooth
- MP3
- Функції комп'ютера: визначені програми; режим зворотного відліку: калорії, відстань, час; вимірювання частоти пульсу і програма FAT; швидкий старт
- Навчальні програми: 12
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 53 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 115 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Програма Quick Start, Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 42 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 см |
| Довжина | 164 см |
| Ширина | 73 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-1500LB Vista Бігові доріжки |
- Ціна: 37 600 ₴




