-13%










Бігова доріжка електрична GYMTEK XT570 Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 1,5-2,0 к.с.
- Швидкість мін./макс.: 1,0-16 км/год
- Макс. вага користувача: 120 кг
- Розмір бігового полотна: 120х45см
- 3-ступінчастий ручний нахил
- Габарити в розкладеному стані: 73 x 80 x 135,5см
- Розміри бігової доріжки в складеному вигляді: 73 x 136 x 135,5см
- Тренувальні програми: 15
- Функції комп'ютера: пульс, швидкість, відстань, час, вміст жиру в організмі та калорії
- Сертифікати: CE, RoHS
- Тримач для гаджета
- Ключ безпеки
- Сенсорні давачі для вимірювання пульсу
- Транспортувальні ролики
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Підставка для аксесуарів |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 45 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135.5 см |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 73 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична GYMTEK XT570 Бігові доріжки |
- Ціна: 39 700 ₴



