Топ
-13%










Турнік стельовий Hop-Sport 2000 Спортивні стінки та турніки для дому
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Турнік стельовий Hop-Sport 2000
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Вага брутто: 8 кг
- Розміри коробки: 119 x 32 x 19 см
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Тип кріплення: до стелі
- Кількість захопів: 4
- Довжина турніка: 115 см
- Довжина ручки: 12 см
- Сталевий профіль: 30 х 20 мм
- Діаметр трубки: 25 мм
- Максимальне навантаження: 210 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Стельове |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Тип | Турніки |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Для м'язів рук, для м'язів спини, для м'язів преса, для м'язів грудей |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Стельові |
| Максимальне навантаження | 210 кг |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Турнік стельовий |
| Тип призначення | Турнік стельовий Hop-Sport 2000 Спортивні стінки та турніки для дому |
| Ширина | 115 см |
- Ціна: 3 300 ₴






