Топ










Лавка для жиму з тренажерами Hop-Sport Стійки, лавки для жиму і присідань
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для жиму з тренажерами Hop-Sport
Основні характеристики:
- розміри сидіння: 35 х 53 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 80 х 31 см (Д х Ш)
- габарити лавки: 190 х 137 х 129 см (Д х Ш х В)
- висота стійок для штанги: мін - 100 см, макс - 122 см
- 4-ступінчаста регулювання стійок для штанги
- діаметр штифтів на тягах: 50 мм
- 4 кута нахилу спинки сидіння
- максимальне навантаження: 250 кг
- максимальна вага користувача: 150 кг
- максимальне навантаження на тяги: 50 кг
- доставка в посиленій картонній упаковці
- несуча конструкція виготовлена з металевого профілю 50х50 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 37 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 129 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 137 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Для дому |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Основний колір | Чорний |
| Профіль металу | 50 х 50 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Регулювання стійок | Да |
| Тип призначення | Лава для жиму з тренажерами Hop-Sport Стійки, лави для жиму та присідань |
| Тип лави | Довжина жиму, Для жиму, Для жиму під нахилом, З негативним кутом нахилу, З приставкою Скотта, З упором для ніг, Зі стійками, Універсальна |
- Ціна: 14 260 ₴

