




Силова фітнес станція York Fitness ASPIRE 420 багатофункціональна Силові тренажери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Силова станція
Основні характеристики:
- Призначення: для домашнього використання
- Вага: 77,7 кг
- Конструкція: сталева конструкція, оцинковане покриття, порошкова фарба
- Вага штабеля: 45 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри: 134 х 109 х 203см (ДхШхВ)
- Вага брутто: 82 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Фітнес станція York Fitness ASPIRE 420 має регульовані ваги, що дозволяють регулювати навантаження під свої фізичні можливості.
- Жим ногами - це потужна та ефективна вправа для розвитку м'язів ніг, особливо квадрицепсів (передні м'язи стегна), ягодичних м'язів та зв'язок гомілковостопного суглоба.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 77.7 кг |
| Вага грузоблока | 45 кг |
| Види вправ | Згинання рук, Нижня тяга, Розгинання рук, Згинання ніг, Верхня тяга, Скручування на прес, Грудний жим, Розгинання ніг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| М'язи, що тренуються | Спина, Плечі, Руки, Груди, Прес |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 см |
| Довжина | 134 см |
| Ширина | 109 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Силова фітнес-станція York Fitness ASPIRE 420 багатофункціональна Силові тренажери |
- Ціна: 19 320 ₴





