-13%










Підлогова стійка Турнік-Бруси-Пресс 3в1 Hop-Sport HS-1016K силова станція Спортивні стінки і турніки для дому
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Підлогова стійка Турнік-Бруси-Пресс 3в1
Характеристики:
- Призначення: для домашнього використання
- Гарантія: 24 міс
- Розміри коробки: 139 x 42 x 15см
- Вага брутто: 25 кг
- Розміри основи: 78 x 115см
- Регульована висота: 158 - 238см
- Розміри профілю: 7 х 3см
- Довжина турніка: 98см
- Внутрішня відстань: 55см
- Спинка: 35 x 23см
- Товщина оббивки: 5см
- Максимальна вага користувача: 150 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Вага | 25 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік, Прес, Бруси |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 238 см |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 78 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Підлогова стійка Турнік-бруси-Пресс 3в1 Hop-Sport HS-1016K силова станція Спортивні стінки та турніки |
- Ціна: 11 300 ₴






