-13%








Лавка для преса гнута York Fitness ASPIRE 180 Стійки, лави для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для преса гнута
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
- Конструкція: складана
- Регулювання кута нахилу спинки
- Матеріал: вінілова оббивка
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Максимально допустиме навантаження: 120 кг
- Розміри: 123 x 41 x 61см (Д х Ш х В)
- Вага: 7,8 кг
- Гарантія: 24 місяці
- М'які ролики, що регулюються по висоті, служать упорами для ніг і дозволяють тренуватися спортсменам різного зростання.
- Якісні матеріали, які використовуються для виготовлення, забезпечують тривалу експлуатацію.
- М'які ролики регулюються по висоті, служать упорами для ніг.
- Вигнута конструкція чудово підтримує хребет і прогин спини, роблячи вправи більш зручними, безпечними та ефективними.
- Використовується як у спорті, так і в реабілітації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 7.8 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава для преса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 см |
| Довжина | 123 см |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Лава для преса гнута York Fitness ASPIRE 180 Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 3 300 ₴

