



Степпер з експандером Gymtek XST500 чорно-синій Степпери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Колір: чорно - синій
- Призначення: для домашнього використання
- Габарити: 37 х 53 х 43см (ВхШхД)
- Регулювання висоти платформ
- Система навантаження: гідравлічний механізм з двома циліндрами
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Вага тренажера: 9 кг
- Поворотна система дозволяє тренувати м'язи преса і спини
- Покази монітора: час, пройдена дистанція, калорії, кількість пройдених кроків, SCAN
- Гарантія: 24 місяці
Комп'ютер
- TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
- COUNT: відображає кількість кроків
- STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
- CAL: розраховує витрачені калорії (в ккал)
- SCAN: значенням на екрані, котрі перемикаються кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок/ хв.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Вага | 9 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Еспандери |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Міні - степпер |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Час, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Степер з експандером Gymtek XST500 чорно-синій Степери |
- Ціна: 6 900 ₴
