




Степпер з експандером Gymtek XST250 Степпери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Призначення: для домашнього використання
- Розміри: 19 х 36 х 41см (ВхШхД)
- Вага нетто/ брутто: 7,20 / 8 кг
- Регулювання висоти платформ
- Довжина еспандерів: 11-83см
- Система навантаження: гідравлічний механізм з двома циліндрами
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Поворотна система дозволяє тренувати м'язи преса і спини
- Монітор відображає: час, дистанцію, калорії, кількість пройдених кроків, SCAN
- Гарантія: 24 місяці
Комп'ютер
- COUNT - загальна кількість кроків
- TIME - відображає загальний час
- CALORIES - кількість калорій, витрачених під час тренування
- REPS/MIN - кількість кроків за хвилину
- SCAN - автоматичне перемикання між показниками на екрані в наступному порядку: TIME, CALORIES, REPS/ MIN



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Вага | 7.2 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Еспандери |
| Система навантаження | Гідравлічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Міні - степпер |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Час, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Степер з експандером Gymtek XST250 Степери |
- Ціна: 6 440 ₴

