-13%










Велотренажер аеробайк York Fitness FB300 FAN BIKE Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Система навантаження: повітряна
- Розміри: 122 х 72 х 130см
- Рухомі рукоятки з TPE покриттям
- Максимальна вага користувача: 135 кг
- Регульована висота сидіння по горизонталі і вертикалі
- Тримач для гаджета
- Фіксуючі ремінці на педалях
- Тримач для пляшки з водою
- Вага тренажера: 32,9 кг
- Вага тренажера в упакуванні: 39,4 кг
- Гарантія: 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 32.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю, Ремінці на педалях |
| Система навантаження | Аеродинамічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер аеробайк York Fitness FB300 FAN BIKE Велотренажери |
- Ціна: 29 200 ₴





