-13%










Велотренажер електромагнітний York Fitness C410 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- 32 рівня електронного опору
- 3-компонентна кривошипна система
- Система махового колеса: 8 кг
- Максимальна вага користувача 130 кг
- Велике м'яке сидіння для комфорту
- Регульовані стабілізатори для нерівних поверхонь
- Регульований кут нахилу керма
- Транспортувальні ролики
- 16 програм (12 програм, HRC, Watts, Manual, User)
- 131 x 59 мм РК-консоль із синім підсвічуванням
- Кермо з вбудованими давачами пульсу
- Комп'ютер відображає: сканування, час, швидкість, відстань, калорії, пульс, відновлення, оберти за хвилину
- Вага нетто: 28 кг
- Вага брутто: 32 кг
- Розміри в зібраному вигляді: 97,3 x 58,7 x 135,4см (Д х Ш х В)
- Розміри транспортування: 92 x 58,2 x 25,5см
- Гарантія: 24 місяця

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 28 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання кута нахилу керма, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135.4 см |
| Довжина | 97.3 см |
| Ширина | 58.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний York Fitness C410 Велотренажери |
- Ціна: 24 200 ₴





