-13%










Велотренажер електромагнітний Gymtek XB4000 синій Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- система навантаження: електромагнітна
- вага системи махового колеса: 10 кг
- регулювання сидіння: горизонтальне
- електронне регулювання навантаження: 16 рівнів
- антиковзкі педалі
- транспортувальні ролики
- ніжки для вирівнювання
- вимірювання пульсу: сенсорні давачі
- дисплей: час, швидкість, пройдена відстань, калорії, пульс, SCAN, ODO, RPM
- з'єднання Bluetooth
- програма iConsole
- 18 навчальних програм: 3 рівня підготовки (початківець, просунутий, спорт), по 4 програми для кожного рівня: Watt, Cardio, Recovery, Body Fat, BMI
- розміри у розкладеному вигляді (довжина/ширина/висота): 95 х 52 х 130см
- відстань між сидінням і педалями (мін/макс): 70/95см
- відстань сидіння від землі (мін/макс): 82/107см
- відстань між сидінням і рульовою колонкою (мін/макс): 60/80см
- ширина педалі: 12см
- регулювання висоти сидіння кожні 3см
- вага велотренажера: 30 кг
- максимальна вага користувача: 150 кг
- підключення до мережі: 230 В
- клас енергоспоживання: А++
- підставка для планшета / смартфон
- гарантія 24 місяці
Переваги велотренажера Gymtek
- система махового колеса
- комп'ютер з великим і читабельним дисплеєм
- підключення по bluetooth
- навчальні програми для початківців та професіонали
- можливість регулювання навантаження.
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний Gymtek XB4000 Велотренажер |
- Ціна: 22 400 ₴

