-13%










Велотренажер електромагнітний Besport BS-6047 MAYBIKE Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Вага нетто: 28 кг
- Вага брутто: 31 кг
- Максимальне навантаження: 135 кг
- Кількість рівнів навантаження: 24
- Кількість програм: 24
- Регулювання навантаження: електронне
- Кількість рівнів регулювання сидіння: 8
- Висота сидіння від педалі в нижньому положенні: мін. 68см - макс. 90см
- Регульований кут нахилу керма
- Призначення: для домашнього користування
- Система махового колеса: 9 кг
- Розміри в робочому стані: 93х51х140 (ДхШхВ)
- Система навантаження: електромагнітна
- Тримач для гаджетів
- Давачі пульсу на рукоятках
- Сидіння з вентиляційним каналом
- Вирівнюючі ніжки для балансу та рівноваги на задньому стабілізаторі
- Посилена рамна конструкція
- Транспортувальні ролики
- Сучасний дизайн
- Гарантія: 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає показники: час (TIME), відстань (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальна відпрацьована відстань (ODO).
- Функція SCAN (перемикання відображених даних), Recovery (тест на відновлення), RPM (кількість обертів за хвилину).
- Монохромний LED дисплей.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Вага | 28 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер електромагнітний Besport BS-6047 MAYBIKE Велотренажери |
- Ціна: 19 900 ₴





