-13%










Велотренажер магнітний Gymtek XB1000 Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- система навантаження: магнітна
- вага системи махового колеса: 7 кг
- регулювання навантаження: ручне, 8 рівнів
- давачі пульсу
- горизонтальне регулювання сидіння
- контурні рукоятки
- ніжки для вирівнювання
- тримач для смартфона або планшета
- педалі з ремінцями для кріплення
- зручний для читання РК-дисплей
- функції комп'ютера: час, швидкість, відстань, спалених калорій, пульс
- розміри в розкладеному вигляді: 120 x 51 x 72см
- розміри в розкладеному стані, виміряні від висоти керма: 128 x 51 x 90см
- максимальна вага користувача: 125 кг
- вага: 23 кг
- ширина педалі: 12см
- відстань від сидіння до педалей: мінімум: 66см, максимум: 87см
- відстань від сидіння до землі: мінімум: 75см, максимум: 94см
- відстань від сидіння до рульової колонки: мінімум: 45см, максимум: 60см
- клас: HC
- гарантія: 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 23 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за горизонталлю |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Швидкість, Час |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Gymtek XB1000 Велотренажер |
- Ціна: 13 500 ₴



