-13%










Велотренажер магнітний Besport BS-520S RACER Велотренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Вага нетто: 22 кг
- Вага брутто: 24,5 кг
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Кількість рівнів навантаження: 8
- Регулювання навантаження: ручне
- Призначення: для домашнього користування
- Система махового колеса: 5,7 кг
- Розміри в робочому стані: 95х49х126 (ДхШхВ)
- Розміри упакування: 80х29х58 (ДхШхВ)
- Система навантаження: магнітна
- Регулювання сидіння: по вертикалі, по горизонталі
- Висота сидіння від педалі в нижньому положенні: мін. 67см - макс. 86см
- Тримач для гаджетів
- Датчики пульсу на рукоятках
- Вирівнювальні ніжки для балансу та рівноваги на передньому та задньому стабілізаторах
- Посилена рамна конструкція
- Транспортні ролики
- Сучасний дизайн
- Гарантія: 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає показники: час (TIME), відстань (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальну відпрацьовану відстань (ODO)
- Функція SCAN (перемикання відображених даних)
- Монохромний LED дисплей
- Живлення: батарейки 2 шт. типу AAA або UM-4

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Вага | 22 кг |
| Вага маховика | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Велотренажер магнітний Besport BS-520S RACER Велотренажери |
- Ціна: 10 700 ₴





