-13%










Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Двигун: AC 4.5 HP
- Номінальна потужність двигуна: 4,5 к.с.
- Швидкість мін. / макс: 0,8-22 км / год
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Розмір бігового полотна: 140х52см
- Габарити в розкладеному стані: 178х88х146см
- Габарити в складеному стані: 131х88х146см
- Розміри коробки: 45x100x200см
- Вага: 87 кг
- USB вхід
- Bluetooth
- MP3
- Автоматичне регулювання нахилу: 15 градусів
- Навчальні програми: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) + ручна програма
- Комп'ютер: вимірювання відстані, швидкості, часу, калорій
- Гарантія 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 87 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 140 см |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Час, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 52 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 см |
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 88 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro Бігові доріжки |
- Ціна: 82 900 ₴




