-13%










Бігова доріжка електрична York Fitness T700PLUS Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Двигун постійного струму 1,75 к.с.
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Функції комп'ютера: встановлені програми; режим зворотного відліку (калорії, відстань, час); вимірювання частоти пульсу та жиру в організмі FAT; швидкий старт, швидке регулювання швидкості.
- Попередньо встановленні програми: 36 попередньо встановлених програм, 3 користувацькі програми
- Швидкість: 1-16 км/год
- Кут нахилу бігового полотна: 12°
- Розміри бігового полотна: 126 x 46см
- Розміри бігової доріжки у розкладеному вигляді: 1670 x 750 x 1345 мм (ДхШхВ)
- Розміри складеної бігової доріжки: 170 x 80 x 33,5см (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 1735 x 790 x 295 мм
- Вага тренажера: 63 кг
- Вага тренажера з упаковкою: 72 кг
- Сенсорні давачі: так
- Ключ безпеки: так
- USB: так
- Bluetooth: так
- MP3: так
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 126 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Програма Quick Start, Частота пульсу, Час, Програма Body Fat, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 46 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 134.5 см |
| Довжина | 167 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична York Fitness T700PLUS Бігові доріжки |
- Ціна: 44 900 ₴






