-13%










Бігова доріжка електрична York Fitness T600 Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Номінальна потужність двигуна: 1,25 к.с
- Максимальна швидкість: 13 км / год
- Макс. вага користувача: 100 кг
- Розмір бігового полотна: 120 x 40см
- Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді: 65 x 128 x 155см
- Розміри бігової доріжки в складеному вигляді: 65 x 128 x 105см
- Розміри коробки: 25 x 66 x 155см
- Вага: 41,6 кг
- Давачі пульсу
- USB вхід
- MP3
- Функції комп'ютера: Час; Загальна дистанція; Швидкість; Спалені калорії; Пульс
- Навчальні програми: 36
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Країна виробник | США |
| Вага | 41.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична York Fitness T600 Бігові доріжки |
- Ціна: 32 500 ₴







