-13%










Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-850WP Primo Бігові доріжки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Основні характеристики:
- Тип: електрична
- Швидкість мін./макс: 1-8 км/год
- Регулювання нахилу: немає
- Номінальна потужність двигуна: 2,5 к.с.
- Макс. вага користувача: 120 кг
- Показники комп'ютера: Bluetooth, додаток FitShow, час, відстань, витрачені калорії, швидкість.
- Підключення до мережі - 230 В
- Вага тренажера: 25,5 кг
- Розмір бігового полотна: 110*45см
- Розмір упаковки: 17х67х138см
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 130х58х12,5см
- Відстань бігового полотна від підлоги: 6,5см
- Система подвійних транспортувальних роликів
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 25.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 110 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 45 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12.5 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-850WP Primo Бігові доріжки |
- Ціна: 23 500 ₴





