-13%










Бруси стаціонарні регульовані Hop-Sport 1011 Спортивні стінки та турніки для дому
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Бруси стаціонарні регульовані Hop-Sport 1011
Основні характеристики:
- Матеріал: сталь, гумові ніжки
- Розміри: 104х42х90 см (ВхШхД)
- Вага: 15 кг
- Макс. навантаження: 140 кг
- Внутрішня ширина: 80 см
- Профіль: 40х40 мм
- Діаметр труби: 30 мм
- Регулювання висоти: 86 - 96 кг
- Гарантія 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бруси |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlmrahHld5M |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Стаціонарні бруси |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Розміри | 104x42x90 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Стаціонарні бруси регульовані |
| Тип призначення | Бруси стаціонарні регульовані Hop-Sport 1011 Спортивні стінки та турніки для дому |
- Ціна: 3 300 ₴


