Топ
-13%










Палиця гімнастична 3-секційна 9 кг Бодибар Zelart-9994-9
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика товару:
- Тип: розбірна
- Довжина:: 165 см
- Розмір частини (1): 58 см
- Розмір частини (2): 43 см
- Розмір частини (3): 58 см
- Діаметр: 32 мм
- Матеріал: метал
- Покриття: краска
- Вага9 кг
- Призначення: для виконання різних силових вправ

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 165 см |
| Конструкція | Розбірна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Палиця гімнастична 3-секційна 9 кг Бодібар Zelart-9994-9 |
- Ціна: 2 200 ₴





