-13%








Кріплення настінне з гаком для боксерського мішка та турніком Record-7613
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комплектація
- рама з поперечиною — 1 шт.;
- набір кріпильної фурнітури — 1 шт.
Характеристика товара:
- Матеріал: метал.
- Розміри: ширина — 97 см; глибина — 48 см; висота — 59 см.
- Колір: металік, сірий.
- Тип: монтується на стіну.
- Максимальна вага мішка: 60 кг.
- Призначення: для підвішування боксерського мішка на стіну, для тренування мускулатури верху тіла.
- Максимальна вага обтяжень 100 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 59 см |
| Довжина | 48 см |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Відстань від стіни | 48 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Настінний кронштейн |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 97 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Кріплення настінне з гаком для боксерського мішка та турніком Record-7613 |
- Ціна: 1 600 ₴
