




Лапа вигнута для боксу та єдиноборств VELO-2228 розмір 25x18x11 см 2 шт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики лап:
- Матеріал: поліуретан (PU).
- Форма: вигнута.
- Розмір 25x18x11 см.
- Колір: в асортименті.
- Комплектація 2 шт.
- Призначення: для відпрацювання ударів.
- Вона має вигнуту форму, що дає спортсмену змогу відпрацьовувати всілякі удари під різними кутами атаки.
- Щоб забезпечити максимальну довговічність в умовах інтенсивної експлуатації, з багаторазовими потужними ударами для її виготовлення використовують синтетичну шкіру на основі поліуретану.
- Як наповнювач використовують щільний, майже жорсткий спінений матеріал, який також характеризується пружністю і високими амортизаційними властивостями. Завдяки цьому лапи чудово гасять потужні удари, захищаючи долоні тренера (напарника) від пошкоджень.
- Лапи утримуються в руках за допомогою спеціальних кишень у формі безпалих рукавичок.
- Додаткову фіксацію забезпечує широкий ремінь із застібкою-липучкою, а накладка з м'яким наповнювачем захищає пальці та тильний бік кисті.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velo |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 11 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Синій |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств VELO-2228 розмір 25x18x11см 2 шт. |
- Ціна: 1 150 ₴





