




Груша пневматична на розтяжках Zelart-3331 размер 25x23 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики товару:
- Тип: груша набивна кругла.
- Матеріал: верх — шкіра
- Діаметр: 23 см.
- Висота: 25 см.
- Спосіб кріплення: на розтяжках.
- Призначення: збільшення швидкості та точності ударів, поліпшення реакції.
- Бренд: Zelart.
- Чохол груші виготовлений із міцної натуральної шкіри, яка забезпечує багаторічну стійкість до пошкоджень навіть під час дуже інтенсивних тренувань.
- Для підвищення її терміну експлуатації використовується подвійне прошивання поліефірною ниткою.
- У комплекті йдуть дві розтяжки, призначені для монтажу снаряда.
- Для того, щоб встановити грушу, знадобляться два кріплення (верхнє та нижнє), до яких прикріплюють розтяжки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 23 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Груша |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Груша пневматична на розтяжках Zelart-3331 розмір 25x23 см |
- Ціна: 1 495 ₴




