Топ
-13%










Велотренажер горизонтальний електромагнітний + мат Hop-Sport-070L Helix
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Призначення — для домашнього використання
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага системи маховика: 18,5 кг
- Габарити: 170 х 57 х 107 см (Д х Ш х В)
- Розміри коробки: 103 х 75,5 х 28 см
- Вага тренажера: 54,5 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регулювання сидіння по горизонталі
- Розміри сидіння: 40 x 46 спинка, 37 x 26 — сидіння
- Відстань від сидіння до педалей — макс: 93см, хв: 78см
- Регулювання кута нахилу керма
- Датчики пульсу на ручках
- Педалі з ремінцями
- Транспортні ролики
- Регульовані ніжки
- Тримач для планшета
- Під'єднання до мережі — 230 В
- Регулювання опору — плавне, електронне 32 рівні
- Bluetooth: 4.0
- USB-порт
- 12 навчальних програм + оцінка рівня жиру в організмі, включно з ручною програмою, орієнтованою на час, калорії, відстань, частоту серцевих скорочень
- Body Fat визначатиме рівень жиру в організмі і розраховувати індекс ІМТ.
- Програма WATT, програма H.R.C
- Кількість профілів користувачів: 4
- Гарантія: 24 місяці








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 54 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 107 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер горизонтальний електромагнітний + мат Hop-Sport-070L Helix |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Розміри | 170x57x107 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ватів-контроль |
| Комплектація | Велотренажер, мат |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння, кут нахилу керма |
| Рівні навантаження | 16 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 45 000 ₴





