




Орбітрек електромагнітний Hop-Sport-070C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага системи маховика: 18 кг
- Габарити: 169 х 62 х 165 см (ВхШхД)
- Розміри коробки: 121 x 76 x 45 см
- Вага тренажера: 51 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розмір педалей: 39х14 см
- Q-фактор (відстань між платформами): 18 см
- Довжина кроку: 40 см
- Відстань між полозами: внутрішня 15,5 см, зовнішня 46 см, центральна 32 см
- 16 рівнів навантаження
- Датчики пульсу
- Транспортні ролики
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера:
- Ви можете вибрати одну з 13 програм тренувань: 6 попередньо встановлених, програма призначена для користувача, ручна програма, BODY FAT (визначає рівень жиру в організмі)
- 3 програми HRC (контроль частоти серцевих скорочень, можливість встановити верхню межу пульсу) і TARGET HR (частота пульсу залежить від віку спортсмена).
- Лічильник дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування: час, швидкість, відстань, калорії, частоту серцевих скорочень. Він також показує обраний вами рівень навантаження, програму тренувань і максимальний рівень пульсу.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 51 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 40 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Час, Швидкість, Дистанція, Витрата калорій |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 см |
| Довжина | 169 см |
| Ширина | 62 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Орбітрек електромагнітний Hop-Sport-070C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Орбітрек електромагнітний |
| Розміри | 169x62x165 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Довжина кроку | 34 см |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Q-фактор | 18 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
- Ціна: 45 885 ₴





