-13%










Орбітрек електромагнітний + мат Hop-Sport-060C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Призначення — для домашнього використання
- Під'єднання до мережі — 230 V
- Дисплей - LED
- Bluetooth - 4,0
- USB-порт — так
- Система навантаження: електромагнітна
- Регулювання опору — плавне, електронне, 32 рівні
- Вага системи маховика: 17,5 кг
- Габарити: 159 х 69 х 169 см (ДхШхВ)
- Вага тренажера: 52,5 кг
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Регульована довжина кроку: 32 см, 40 см і 48 см
- Q-фактор: 30 см
- Відстань між полозами: внутрішнє 20 см, зовнішнє 50 см
- Нековзні платформи для ніг із 3-ступеневим регулюванням
- Розмір платформ: 36х15 см
- Синхронізація зі смартфоном/планшетом на Android та iOS через застосунок iConsole+
- 4 профілі користувачів
- 12 програм тренування + користувацькі програми
- Програми вимірювання пульсу
- Транспортні ролики
- Регульовані ніжки
- Тримач для планшета
- Тримач для пляшки з водою
- Розмір коробки: 70х38х126 см
- Гарантія: 24 місяці
- Пояс для виміру пульс у комплект не входить. Можна купити окремо
Тренувальний комп'ютер з Bluetooth:
- Комп'ютер пропонує великий вибір тренувальних програм і відстежує час, швидкість, дистанцію, калорії і частоту серцевих скорочень.
- Крім того, завдяки функції відновлення ви будете вимірювати ефективність організму, Body Fat визначатиме рівень жиру в організмі і розраховувати індекс ІМТ.
- У програмі HRC, контрольованої серцем, протягом всього тренування навантаження буде підлаштовуватися під ваш пульс так, щоб він був максимально оптимальним.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 17 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Кількість кроків, Частота пульсу, Час, Швидкість, Дистанція, Витрата калорій |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Вага | 52 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 169 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Орбітрек електромагнітний + мат Hop-Sport-060C |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Орбітрек електромагнітний + мат |
| Розміри | 169x69x159 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Довжина кроку | 40 см |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс, ватів-контроль |
| Комплектація | Орбітрек, захисний килимок під тренажер |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Q-фактор | 30 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
- Ціна: 40 500 ₴





