




Бігова доріжка Hop-Sport 900LB-Clip
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Двигун постійного струму 1,5 к.с.
- Швидкість: 0,8-14 км/год
- Макс. вага користувача: 130 кг
- Розміри бігового полотна: 40х120 см
- Розміри бігової доріжки
- Розміри коробки: 163х18х70 см
- Вага тренажера: 34 кг
- USB: немає
- Bluetooth: да
- Програм навчання: 12
- Напруга: 220 В
- Транспортні ролики: так
- Номінальна потужність: 1119 Вт
- У розкладеному вигляді: 148,5х72х108,8 см
- У складеному вигляді: 148,5х72х22 см
- Великий інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей – перевага бігової доріжки. Наочний лічильник допомагає відстежувати прогрес у тренуваннях. А можливість підключення телефону або планшета через Bluetooth дозволяє використовувати FitShow.
- У програмі включені програми тренувань, FitShow також дозволяє зберігати ваш прогрес. За ходом тренування можна спостерігати на екрані планшета, смартфона чи телевізора.
- Оснащена внутрішньою системою амортизації, що поглинає удари під час бігу.
- Складна конструкція




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 120 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час, Швидкість, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 148 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Бігова доріжка Hop-Sport 900LB-Clip |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс, сканування |
| Розмір бігового полотна | 120x40 см |
| Потужність двигуна | 1,5 л.с |
| Максимальна швидкість | 0,8-14 км/год |
| Система амортизації | Да |
| Зміна кутів нахилу | 3 рівні |
| Регулювання кута нахилу | Ручна |
- Ціна: 33 235 ₴





