-13%










Велотренажер горизонтальний магнітний Hop-Sport 060L-Pulse
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система навантаження: магнітна
- РК-дисплей
- Вага системи маховика: 15 кг
- Габарити: 117,5 х 72 х 156 см (В х Ш х Д)
- Розміри коробки: Д 124,5 x Ш 32 x В 73,5
- Вага тренажера: 47 кг
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Регулювання сидіння по вертикалі та горизонталі
- Максимальна висота сидіння 52 см
- Розміри сидіння: 37 см x 26 см
- Розміри спинки: 36,5 см x 41 см
- Нековзні педалі завширшки 12 см
- Відстань педалі від сидіння 72-87 см
- 8-ступеневе регулювання навантаження
- Тримач для планшета
- Транспортні ролики
- Датчики пульсу
- Нековзні педалі з ремінцями
- Гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена відстань, спалювані калорії, швидкість, пульс.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер:
- Чіткий LCD-дисплей зображає: час, швидкість, калорії, відстань і пульс.
- Завдяки функції SCAN індивідуальні параметри зображаються циклічно — це спрощення надає вам можливість контролювати показники тренування, що не припиняє тренування.
- Крім того, тримач для планшета або телефона дає змогу переглядати фільм або слухати улюблену музику під час тренування.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Вага маховика | 15 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 47 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 117 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер горизонтальний магнітний Hop-Sport 060L-Pulse |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Розміри | 117,5x72x156 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 24 700 ₴





