




Велотренажер магнітний Hop-Sport 2080-Spark
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система навантаження: магнітна
- Вага махового колеса: 9 кг
- Габарити: 132 х 48 х 97 см (В х Ш х Д)
- Вага тренажера: 27 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Регульована висота сидіння 68 см — 86 см
- Регулювання сидіння по горизонталі в межах 7,5 см
- 8-ступеневе регулювання навантаження
- Тримач для планшета
- Транспортні ролики
- Нековзні педалі з ремінцями
- Регулювання сидіння по горизонталі та по вертикалі
- Тримач для фляги
- Гарантія: 24 місяці
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
- Тренувальний комп'ютер показує швидкість, з якою ви рухаєтеся, пройдену дистанцію, час тренування, спалені калорії та частоту серцевих скорочень.
- Функція SCAN дає змогу переглядати окремі значення з інтервалами.
- Крім того, завдяки тримачу планшета або телефона, під час тренування ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 27 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 132 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Hop-Sport 2080-Spark |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 132x48x97 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 18 285 ₴





