




Степпер з експандером Hop-Sport 035S-Joy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Призначення: для домашнього використання
- Габарити: 34 х 53 х 44 см (ВхШхД)
- Розміри коробки: 42 x 31 x 53 см
- Вага нетто/брутто: 9/11 кг
- Габарити педалей: 33,5 х 14 см
- Регулювання висоти педалі
- Внутрішня відстань між ступнями (коли вони паралельні один одному) : 7 см
- Довжина еспандерів: 88-180 см
- Система навантаження: гідравлічний механізм із двома циліндрами
- Міцна сталева основа дає змогу витримувати вагу до 100 кг
- Поворотна система дає змогу тренувати м'язи преса та спини
- Одноконний дисплей показує: час, дистанцію, калорії, кількість пройдених кроків, SCAN
Комп'ютер:
- TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
- COUNT: відбиває кількість кроків
- STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
- CAL: розраховує витрачені калорії (в ккал)
- SCAN: автоматично перемикається між показаними значеннями на екрані що 4 секунди в такому порядку: час, калорії, крок/хв.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Еспандери |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Степер з експандером Hop-Sport 035S-Joy |
| Клас | Домашні |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Нескладані, Портативні |
| Тип | Степпер |
| Вага | 9 кг |
| Розміри | 34x53x44 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Степпер |
| Додаткові характеристики | Регулювання висоти педалі, Внутрішня відстань між педалями: 7 см (коли вони паралельні одна до одної), Довжина еспандера: 88 см (без розтяжки), з можливістю збільшення до 180 см |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Показання дисплея | К-в кроки, час, калорії |
| Комплектація | Степер, еспандери |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Конструкція степера | Класичні, Поворотні, З еспандерами, міністепер |
| Педалі степера | Платформи |
| Система навантаження степера | Механічна |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Хід педалей степера | Взаємозалежний |
| Живлення тренажера | Батарейки |
- Ціна: 6 210 ₴





