




Мат спортивний 1.2 м Zelart-3541
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: тент, поролон.
- Довжина:: 1,2 м.
- Ширина: 1 м.
- Товщина: 8 см
- Щільність: 25 кг/м3.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для амортизації у разі падіння під час занять різними видами спорту.
- Для виготовлення мата використовується поролон високої щільності.
- Додатковий захист мата забезпечує чохол, виготовлений із тентової тканини.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал чохла | Ткань |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат спортивний 1.2 м Zelart-3541 |
- Ціна: 1 495 ₴

