


М'яч медичний слембол 7 кг для кросфіту Record-5729-7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: полівінілхлорид PVC.
- Наповнювач: мінеральний наповнювач
- Діаметр: 23 см
- Вага 7 кг.
- Колір: чорний.
- Призначення: для кросфіту, ММА та фітнесу.
- Повністю рифлена поверхня, що робить захоплення максимально чіпким.
- М'яч не відскакує від підлоги навіть за потужних кидок через голову.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр | 23 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | М'яч медичний слембол 7 кг для кросфіту Record-5729-7 |
- Ціна: 1 450 ₴
