Топ
-13%










Мат спортивний складаний Zelart-3564
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика товару:
- Матеріал: полівінілхлорид, поролон.
- Довжина:: 1,8 м.
- Ширина: 0,6 м.
- Товщина: 5 см
- Колір: чорний.
- Призначення: для амортизації у разі падіння під час занять різними видами спорту.
- Основна перевага інвентарю — можливість складання, завдяки чому його зручно зберігати та переміщати.
- Для виготовлення мата використовується синтетична шкіра на основі полівінілхлориду — міцна, стійка до зношування та розривів.
- Як амортизувальний елемент використовується поролон підвищеної щільності.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мат спортивний складаний Zelart-3564 |
- Ціна: 4 200 ₴





