Топ
-13%










Килимок для йоги лляний Record-7157-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика килимка:
- Тип: килимок для йоги.
- Кількість шарів: двошаровий.
- Матеріал: натуральний каучук, льон.
- Розмір: 183x61x0,3см.
- Колір: бежевий, з принтом Мандала Чакри.
- Килимок має дві сторони: лляний верх з оригінальним малюнком і низ із натурального каучуку з додаванням волокон джуту.
- До комплекту входить зручний фіксувальний ремінь для перенесення.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Килимок для йоги лляний Record-FI-7157-1 |
- Ціна: 1 600 ₴





