




Килимок для йоги замшевий Record-FI-5662-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика килимка:
- Тип: килимок для йоги.
- Кількість шарів: двошаровий.
- Матеріал: замша, каучук.
- Розмір: 183x61x0,3см.
- Комплектація: фіксувальний ремінь.
- Колір: синій-чорний, з принтом Схід.
- Двошаровий килимок виготовлений із натурального каучуку та замші, має унікальний дизайн.
- Наявність рельєфної поверхні, яка має антиковзну дію
- Стійкість до деформацій
- Не зберігає запаху
- Не пропускає холод від підлоги

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Килимок для йоги замшевий Record-5662-17 |
- Ціна: 1 150 ₴

