


Мішок для кросфіту та фітнесу 15 кг SP-Planeta-6574-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: полівінілхлорид (PVC), нейлон.
- Розмір56x22 см.
- Вага: 15 кг.
- Наповнювач: поліуретан (PU).
- Колір: чорний-червоний.
- Призначення: для розвитку фізичної сили та функціональності.
- Для її виготовлення використовують високоякісний полівінілхлорид (PVC), стійкий до зношування та механічного впливу, що забезпечує снаряду цілісність навіть за дуже інтенсивної експлуатації.
- Вага мішку надає наповнювач із поліуретану, яким заповнена серцевина. Для надання оптимальної пружності снаряда між наповнювачем і зовнішньою оболонкою з полівінілхлориду додана прошарок тканини.
- Для регулювання ваги передбачений спеціальний клапан на торці мішка, який закривається міцним замком-блискавкою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Країна виробник | Україна |
| Вага мішка | 15 кг |
| Довжина | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Сендбег |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Мішок для кросфіту та фітнесу 15 кг SP-Planeta-6574-15 |
- Ціна: 1 610 ₴
