-13%










Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка Zelart-3917-BK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика гуми:
- Тип: гума-петля для підтягування
- Матеріал: латекс.
- Довжина окружності: 2080 мм
- Ширина: 20 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Потужність: ХS.
- Навантаження: 25-40 кг.
- Колір: Чорний.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 208 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка Zelart-3917-BK |
- Ціна: 500 ₴





